AvorAvto Аватар пользователя AvorAvto
Строп 4СЛ
Хто використовує стропи типу 4СЛ? Цікавить, чи підходять вони для роботи в умовах високих температур і наскільки довго служать.
Dominus Аватар пользователя Dominus
На практиці такі стропи дуже виручають, особливо якщо мова йде про гарячі цехи. Ми використовуємо стропи ланцюгові чотиригілковий, і вони нормально витримують навіть високі температури без втрати міцності. Перед покупкою дивились інформацію і підбирали тут: стропи ланцюгові павук купити https://liftec-group.com.ua/strop-lancyugovi ТОВ «ЛІФТЕК ГРУП» якраз спеціалізується на такому обладнанні, тому змогли підказати оптимальний варіант. За час використання вони показали хорошу зносостійкість і не потребують частої заміни.

Добавить комментарий

Гость

user_text

  • Доступные HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img>
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.

Plain text

  • Доступные HTML теги: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img>
  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.